Projektový manažér

Mesnac European Research and Technical Centre s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
01.04.2022, príp. dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacMzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta a mzdové očakávania a podmienky sa upresnia na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca zameraná na:

• Riadenie projektov v segmente strojov a zariadení na výrobu pneumatík

• Nákup strojných celkov, dielov a služieb, vyhľadávanie nových dodávateľov

• Koordinovanie činností v oblasti montáže a servisu strojov a zariadení

• Komunikácia so zahraničnými zákazníkmi v anglickom jazyku

• zaujímavá a kreatívna práca pre nadnárodnú spoločnosť a zahraničných zákazníkov
• príspevok zamestnávateľa na DDS
• možnosť vzdelávať sa v anglickom jazyku
• príjemný pracovný kolektív a moderné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,ekonomické,elektrotechnické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť presadiť sa a komunikovať so zákazníkom
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- znalosť ruského jazyka výhodou

Sme výskumno- technické centrum zamerané na vývoj, montáž a predaj konfekčných strojov a vulkanizačných lisov pre zákazníkov z odvetia gumárenského priemyslu.

Sme súčasťou globálnej materskej spoločnosti Mesnac Co Ltd., ktorá patrí k celosvetovo najväčším dodávateľom širokého spektra strojov pre gumárenský priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1422809  Dátum zverejnenia: 8.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac