Vizualizátor, grafik

IHC Engineering Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
01.07.2019
pracovník bez skúseností - 1000€, pracovník so skúsenosťami - 1110€ a viac podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba 3D modelov pre vizualizácie technických objektov (nutná priestorová predstavivosť a základy modelovania na počítači, výhodu majú uchádzači so znalosťou 3dsMax a V-Ray).
Grafická úprava hotových obrázkov (nutné základy práce s Adobe Photoshop).
Tvorba animovaných videí.

Čiastočné preplácanie cestovného do práce pri dennom dochádzaní zo vzdialenosti viac ako 10km
Plné preplácanie obedov.
Vianočný a dovolenkový finančný príspevok vo výške 1/2 mesačného platu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Autodesk 3ds Max - Základy
Adobe Photoshop - Základy
Adobe After Effects - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- projekčno-konštrukčná a technologická činnosť v oblasti stavby lodí, kovových konštrukcií a strojných zariadení,
- projekčná činnosť v oblasti všeobecnej strojárenskej výroby, výroby chemických a spracovateľských strojov,
- inžinierska činnosť

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2405392  Dátum zverejnenia: 7.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pracovník bez skúseností - 1000€, pracovník so skúsenosťami - 1110€ a viac podľa skúseností