MERKURY MARKET Zvolen - Predajcovia - pokladníci (záhrada)

MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Trňanská 1, okres Zvolen
Termín nástupu
čo najskôr

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj a výdaj zakúpeného tovaru zákazníkom, príjem tovaru od dodávateľov. Účtovanie zakúpeného tovaru zákazníkom.

- práca v spoločnosti s TOP pozíciou na trhu
- atraktívne a stabilné pracovné podmienky
- atraktívny príjem
- možnosť bezplatného školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačné schopnosti
- taktné správanie
- komunikatívnosť a ochota pracovať v obchode
- ochota plniť zadané úlohy
- vítana skúsenosť v obore
- svedomitosť a čestnosť
- flexibilita

Merkury Shop je dynamicky rozvíjajúcou sa sieťou stavebno - remeselelných marketov, pôsobiacich v juhovýchodnom Poľsku a na Slovensku.
Máme pestrú ponuku výrobkov na úpravu, renováciu a zariadenie bytov a domov.
Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Dôsledne realizujeme svoje ciele. Snažíme sa splniť všetky požiadavky našich zákazníkov, a zároveň chceme byť silnou konkurenciou pre obchodné reťazce tohto typu.
Na trhu so stavebným materiálom a výrobkami pre zariadenie interiérov pôsobíme od roku 1991.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3009148  Dátum zverejnenia: 11.4.2017