Obchodný zástupca pre O2 , D2D

MERKURY BROKER, s.r.o.

Miesto práce
Prievidza, Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš obchodnícke myslenie a baví Ťa práca v priamom kontakte s klientom?
Hľadáš stabilnú prácu s motivačným mesačným príjmom?
Ak áno, nakopni svoju kariéru u nás.

Obchodný zástupca aktívne vyhľadáva a oslovuje klientov, vyjednáva podmienky spolupráce, sprostredkúva informácie medzi firmou a klientom.

Činnosti spojené s prácou sú:
- Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie klientov
- Získavanie zákazníkov osobným kontaktom
- Zisťovanie potrieb zákazníkov a ich analýza
- Uzatváranie zmlúv a ich aktivácia cez verifikačnú linku

- jedinečné spojenie – obchodnícka pozícia + SZČO + pohyblivá odmena, podľa vášho výkonu na mesačnej báze
- práca od pondelka do piatku, voľné víkendy
- možnosť práce z domu
- bezplatné úvodné školenie
- zázemie veľkej a silnej finančnej spoločnosti so stabilným postavením na trhu
- príjemné pracovné prostredie v kanceláriách
- nadštandardný zárobok a dynamický kariérny rast
- možnosť pracovať aj popri zamestnaní
- flexibilná pracovná doba.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, svoje žiadosti spolu so životopisom posielajte mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti v oblasti obchodu, prípadne z telekomunikačného sektoru vítané, akvizície a prax v predaji služieb je výhodou,
- Komunikačné a prezentačné zručnosti,
- Vyjednávacie schopnosti,
- Samostatnosť.

MERKURY BROKER, s.r.o. patrí medzi finančné spoločnosti s vyše 19-ročnou históriou na Slovensku. Za ten čas sme sa stali stabilnou a neustále sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá ponúka, tak ako našim klientom, ale aj obchodníkom maximálnu pozornosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3094856  Dátum zverejnenia: 12.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízny systém