Krupiérka, čašníčka

MERKUR SPIELO SK s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná spoločnosť MERKUR SPIELO SK s.r.o. ponúka prácu do TPP na pozíciu ako krupiér/ka, čašník/čka-stály dozor herne na prevádzke Merkur v Košiciach /Werferova 3-Hotel PRIVILEGE-Moldavská cesta/. Posielať priamo mail so životopisom a s aktuálnou fotografiou na: [email protected]

práca v stabilnej a silnej spoločnosti s medzinárodným menom a reputáciou
zvýšenie platu po skončení skúšobnej doby
možnosť získať osobné ohodnotenie-prémie
školenie, pracovná rovnošata zabezpečené
možnosť kariérneho rastu a vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
OpenOffice.org Writer - Základy

príjemné, milé, ústretové vystupovanie
komunikatívnosť, flexibilita, lojalita, kolegialita
maximálne pracovné nasadenie
pozitívny a aktívny prístup k práci
zodpovednosť, spoľahlivosť, iniciatívnosť
Spolu so životopisom je nutné zaslať aj AKTUÁLNU FOTOGRAFIU na email: [email protected]

Medzinárodná nemecká spoločnosť, ktorá vlastní na Slovensku celkom
10 exkluzívných herní a zaoberá sa prevádzkovaním hazardných hier.

Viac info o spoločnosti nájdete na www.merkur-spielo.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1719882  Dátum zverejnenia: 21.6.2017