Chyžná

MERK REALITY a.s.

Miesto práce
Hotel Park***, Piešťany, okres Piešťany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- udržuje čistotu a hygienu na zverených izbách, chodbách a v ostatných priestoroch a príslušenstvách
- podľa potreby vykonáva bežné a sezónne upratovanie hotelového zariadenia s použitím čistiacich a dezinfekčných prostriedkov
- dodržiava štandardný postup pri výmene bielizne a uterákov na izbách
- použitú bielizeň mení podľa potreby v sklade bielizne
- denne vykonáva kontrolu stavu zariadenia a inventáru na izbách

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis, prosím.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- orientácia na zákazníka
- zodpovedný prístup
- spoľahlivosť, prívetivosť a ochota

Spoločnosť MERK REALITY, a. s. sa zaoberá predajom a prenájmom nehnuteľností.

Významnú entitu spoločnosti tvorí Hotel Park v Piešťanoch.

Hotel Park **** sa nachádza v nádhernom mestskom parku, len 500 metrov od vstupu na Kúpeľný ostrov a približne päť minút chôdze od historického centra jedného z najkrajších slovenských miest.

Tichá a pokojná lokalita, jedinečný letný ružový sad, oproti rieky Váh ponúka dokonalý oddych, regeneráciu a načerpanie síl.

Hotel Park **** Ponúka komfortné ubytovanie v 103 izbách, elegantný krytý bazén s prístupom na letnú terasu, wellness i zdravotnú časť, fitness, reštauráciu, kaviareň a pre denný či večerný oddych pri pohári obľúbeného nápoja a drinku v príjemnom prostredí s garanciou súkromia je k dispozícii náš Sky Bar na šiestom poschodí.

V reštaurácii sa podávajú jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne.

Okrem ubytovania a pobytov ponúkame aj usporiadanie svadieb, rodinných osláv či firemných podujatí alebo konferencii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2576160  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou