Lekár/ka

MERK REALITY a.s.

Miesto práce
Hotel Park, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborný garant NZZ FBLR a wellness zariadenia Hotela Park
- riadi, organizuje a kontroluje prácu na zdravotníckom a wellness úseku
- kontroluje kvalitu poskytovaných služieb a vyvíja činnosti na ich zlepšovanie
- vykonáva odbornú činnosť v liečebno-preventívnej starostlivosti, hygienicko-epidemiologickej a zdravotno-výchovnej starostlivosti pre klientov v liečebnom hoteli
- vykonáva vstupné vyšetrenie a konzultácie u klientov hotela, stanovuje na základe indikácií a kontraindikácií individuálny program procedúr
- vykonáva kontrolné a výstupné vyšetrenia klientov

- perspektívne, stabilné zamestnanie
- výborné medziľudské vzťahy
- príjemné pracovné prostredie

V prípade, že Vás náš inzerát zaujal, pošlite nám prosím svoj životopis prostredníctvom profesie.
Kontaktovať a na pohovor pozývať budeme len vybraných uchádzačov, spĺňajúcich požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekárska fakulta

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- Prax s kúpeľnou liečbou veľkou výhodou
- Pro - klientský prístup a vysoká odbornosť
- Záujem o odborný a osobnostný rast
- Komunikatívnosť, zodpovednosť a ústretovosť, príjemné vystupovanie

Spoločnosť MERK REALITY, a. s. sa zaoberá predajom a prenájmom nehnuteľností.

Významnú entitu spoločnosti tvorí Hotel Park v Piešťanoch.

Hotel Park **** sa nachádza v nádhernom mestskom parku, len 500 metrov od vstupu na Kúpeľný ostrov a približne päť minút chôdze od historického centra jedného z najkrajších slovenských miest.

Tichá a pokojná lokalita, jedinečný letný ružový sad, oproti rieky Váh ponúka dokonalý oddych, regeneráciu a načerpanie síl.

Hotel Park **** Ponúka komfortné ubytovanie v 103 izbách, elegantný krytý bazén s prístupom na letnú terasu, wellness i zdravotnú časť, fitness, reštauráciu, kaviareň a pre denný či večerný oddych pri pohári obľúbeného nápoja a drinku v príjemnom prostredí s garanciou súkromia je k dispozícii náš Sky Bar na šiestom poschodí.

V reštaurácii sa podávajú jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne.

Okrem ubytovania a pobytov ponúkame aj usporiadanie svadieb, rodinných osláv či firemných podujatí alebo konferencii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2230466  Dátum zverejnenia: 20.8.2015