Obchodný riaditeľ

MERK REALITY a.s.

Hotel Park *** Piešťany, Nábrežie Ivana Krasku 2, Piešťany, okres Piešťany
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o Riadenie obchodnej stratégie hotela
o Starostlivosť o terajšiu klientelu a aktívna akvizícia nových klientov
o Vedenie obchodných rokovaní a vyhotovovanie ponúk
o Príprava kontraktov a sledovanie ich priebehu
o Aktívna komunikácia s obchodnými partnermi
o Účasť na odborných veľtrhoch, konferenciách, príprava propagačných akcií
o Podpora marketingových aktivít

- príjemné pracovné prostredie
- možnosť profesionálneho rastu
- sociálny program pre zamestnancov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis.
Vopred ďakujeme za zaslanie Vašej žiadosti, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou!
- Znalosť iných cudzích jazykov je veľkou výhodou
- Prax na obdobnej pozícii podmienkou
- Znalosť trhu cestovného ruchu podmienkou
- Obchodný duch, samostatnosť a orientácia na výsledok
- Dôslednosť, časová flexibilita a loajalita

Spoločnosť MERK REALITY, a. s. sa zaoberá predajom a prenájmom nehnuteľností.

Významnú entitu spoločnosti tvorí Hotel Park v Piešťanoch.

Hotel Park **** sa nachádza v nádhernom mestskom parku, len 500 metrov od vstupu na Kúpeľný ostrov a približne päť minút chôdze od historického centra jedného z najkrajších slovenských miest.

Tichá a pokojná lokalita, jedinečný letný ružový sad, oproti rieky Váh ponúka dokonalý oddych, regeneráciu a načerpanie síl.

Hotel Park **** Ponúka komfortné ubytovanie v 103 izbách, elegantný krytý bazén s prístupom na letnú terasu, wellness i zdravotnú časť, fitness, reštauráciu, kaviareň a pre denný či večerný oddych pri pohári obľúbeného nápoja a drinku v príjemnom prostredí s garanciou súkromia je k dispozícii náš Sky Bar na šiestom poschodí.

V reštaurácii sa podávajú jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne.

Okrem ubytovania a pobytov ponúkame aj usporiadanie svadieb, rodinných osláv či firemných podujatí alebo konferencii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1798777  Dátum zverejnenia: 1.12.2014