Čašník / čka

MERK REALITY a.s.

Miesto práce
Hotel Park***, okres Piešťany
Termín nástupu
26.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dodržiava zásady obsluhy platné pre verejné stravovanie
- presne zaznamenáva objednávky, prinášanie a odnášanie jedál a nápojov
- promptné servírovanie jedál a nápojov
- dokonale ovláda šturktúru jedál z jedálneho lístka a nápojov
- dodržiava správne miery nápojov
- zodpovedá za prácu s pokladničnou hotovosťou a správne zúčtovanie s hosťom

• ponukame aj moznost ubytovania , zaujimave financne motivacne ohodnotenie
• zaujimave benefity pre zamestnancov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis mailom .Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník/barman

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- príjemné vystupovanie voči hosťom
- orientácia na zákazníka
- prax min. 2 roky
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka veľkou výhodou
- čistý register trestov
- zdravotný preukaz v potravinársvte

Spoločnosť MERK REALITY, a. s. sa zaoberá predajom a prenájmom nehnuteľností.

Významnú entitu spoločnosti tvorí Hotel Park v Piešťanoch.

Hotel Park **** sa nachádza v nádhernom mestskom parku, len 500 metrov od vstupu na Kúpeľný ostrov a približne päť minút chôdze od historického centra jedného z najkrajších slovenských miest.

Tichá a pokojná lokalita, jedinečný letný ružový sad, oproti rieky Váh ponúka dokonalý oddych, regeneráciu a načerpanie síl.

Hotel Park **** Ponúka komfortné ubytovanie v 103 izbách, elegantný krytý bazén s prístupom na letnú terasu, wellness i zdravotnú časť, fitness, reštauráciu, kaviareň a pre denný či večerný oddych pri pohári obľúbeného nápoja a drinku v príjemnom prostredí s garanciou súkromia je k dispozícii náš Sky Bar na šiestom poschodí.

V reštaurácii sa podávajú jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne.

Okrem ubytovania a pobytov ponúkame aj usporiadanie svadieb, rodinných osláv či firemných podujatí alebo konferencii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1308830  Dátum zverejnenia: 12.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou