Franchise Manager

Mercuri Urval GmbH

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovědnost za všechny služby centrály
- Podpora generálnímu řediteli při hledání a najímání nového persopnálu
- Poradenství při výběru nových franšízantů
- Podpora při stanovování hospodářských cílů franšízantů
- Podpora při vzniku nových společností
- Podpora při vývoji MBI poboček a při jejich otevření
- Coaching franšízantů, koordinace jejich dalšího vzdělávaní
- Podpora lokálních marketinkových aktivit
- Kontrola kvality
- Integrace MBI franšizantů a využití intranetu
- Zodpovědnost za komunikaci mezi centrálou a franšízantem
- Podpora při plánování a controllingu obchodních aktivit

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Potenciál stát se generálním ředitelem společnosti
- Perspektivní a odpovědné postavení
- Příležitost pro sebarealizaci a rozšíření svých vlastních obzorů
- Možnost uplatnit své nápady a aktivně přispívat k úspěchu společnosti
- Příležitost pro osobní a profesní růst na pozici generálního ředitele
- Samozřejmě Vás očekává motivující finanční ohodnocení

Informace o náboru

Prosím zašlete nám Váš životopis v anglickém jazyce včetně motivačního dopisu (zaklikněte „Apply“ nebo na adresu Mercuri Urval GmbH, Handelskai 92, 1200 Vídeň.
Na Vaše otázky se těší Agnes Mink, +43 664 85 86 751.
Zaručujeme naprostou diskrétnost.
www.mercuriurval.com

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Společnost MarketingBeratung International byla založena v roce 1989 jako zprostředkovatel finančních služeba dnes je nezávislou společností v oblasti lifestylových a finančních služeb. Tento rok slavíme 25. výročí jako jedna z nejúspěšnějších společností v této branži s portfoliem více než 1 milión klientů a více než 600 PrivateBrokerů a manažerů. Náš koncern se skládá z 21 firem v sedmi zemích střední Evropy.

Cílem společnosti Vize 2020 je otevření 100 poboček v Čechách, Maďarsku a na Slovensku. Pro úspěšné zvládnútí změny a přesunu od přímýho prodeje do poboček hledáme Franchise Manager-a pro Slovensko se sídlem v Bratislavě s potenciálem stát se generálním ředitelem společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Relevantní zkušenosti v oblasti franšízových systémů a jejich budování
- Praktické zkušenosti v oblasti akvizice franšízantů a spolupráci s nimi
- Dobré znalosti etických, právních a finančních pravidel franšízových systémů
- Víc než 5 lět ve vedoucí pozici
- Velmi dobré znalosti slovenského a anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mercuri Urval was founded in 1967 in Sweden, and today we have 70 offices in 25 countries in Europe, Australia, Singapore the US and South America. Mercuri Urval is market leader in Europe.

Internationally, Mercuri Urval has more than 700 employees who are working with the creation of value for our clients. Based on a solid company understanding we assist our clients in employing the right people, making optimum use of the employees’ potential and developing efficient companies and organizations.
ID: 2637985  Dátum zverejnenia: 8.7.2016