Area Sales Manager

Mercuri Urval GmbH

Miesto práce
Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analýza a rozvoj nových obchodných príležitostí v regióne
• Rozvíjanie a riadenie vzťahov s existujúcimi kľúčovými obchodnými partnermi a získavanie nových partnerov v Slovenskej a Českej republike
• Aktívna spolupráca s distribútormi a ich hodnotenie
• Plánovanie, realizácia a zodpovednosť za strategické marketingové a obchodné aktivity

• Dlhodobo stabilné, ale dynamické pracovné prostredie
• Príležitosť pre sebarealizáciu a rozšírenie svojich obzorov
• Možnosť priniesť svoje nápady a aktívne ovplyvniť ďalší rozvoj a úspech spoločnosti
• Perspektívne a zodpovedné úlohy v silnej medzinárodnej spoločnosti
• Práca v medzinárodne etablovanej skupine
• Motivujúce finančné ohodnotenie a príležitosť pre osobný a profesný rast

Prosím, zašlite nám Váš životopis vrátane motivačného listu v anglickom jazyku.
Na Vaše otázky se teší Renata Zivny, +43 664 85 86 744.
Zaručujeme Vám úplnú diskrétnost.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

MOTUL je etablovaná nadnárodná spoločnosť špecializujíca sa v oblasti výroby a predaja olejov a mazív. Táto neustále expandujúca spoločnosť je celosvetovo uznávaná pre svoje vysoko kvalitné produkty a inovácie. Pri vývoji nových produktov kladie veľký dôraz na potreby a požiadavky klientov a aplikuje tie najnovšie technológie. Všetky produkty sú testované v tých najextrémnejších podmienkách požadovaných od výrobcov motorov a priemyslových partnerov. Lojálnosť a nepřetržitá snaha o zlepšovanie produktov a služieb sú základom pre dobré vzťahy so zákazníkmi a obchodnými partnermi.
Pre ďalší úspešný rozvoj značky na slovenskom a českom trhu hľadáme osobnosť pre pozíciu Area Sales Manager SK & CZ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Ukončené VŠ štúdium alebo profesné skúsenosti
• Veľmi dobré znalosti anglického jazyka
• Preukázateľné niekoľkoročné obchodné skúsenosti v technickej oblasti (ideálne automotive aftermarket)
• Predchádzajúce pracovné skúsenosti s predajom olejov a mazív - výhodou
• Dynamická osobnosť s podnikateľským duchom
• Silná orientácia na výsledky a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí

Since its foundation in Sweden in 1967, Mercuri Urval has developed to become one of the leading Management Consulting Firms. Today we assist more than 10,000 active client organisations per year in more than 22 countries throughout Europe, North and South America, Australia and Singapore. Mercuri Urval is a privately owned, independent company that works as one organisation, applying the same standards, concepts and code of conduct to local and individual needs, which has provided us with constant organic growth. This development is acknowledged by our clients and serves as the decisive point of departure when advising them on business potential and opportunities. All methods and tools supporting our activities are developed internally at the Mercuri Urval International Research Institute.

Today, more than 800 dedicated Mercuri Urval employees are supporting the business development activities at our client organisations and assist managers, key employees and candidates in a professional and effective way. Consecutive programs on education, training and development involve all Mercuri Urval employees and take place at Mercuri Urval’s international and local offices. Representing very different backgrounds our employees share their experiences, motivation and - most important - their insight, which contributes to the corporate performance in our client organisations.
ID: 2508836  Dátum zverejnenia: 8.4.2016