Area Sales Manager (Maďarsko)

Mercuri Urval GmbH

Miesto práce
Maďarsko
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca plná výziev

- Zodpovednosť za zverený región (Maďarsko)
- Zodpovednosť za rozvoj nových obchodných príležitostí
- Plánovanie, realizácia a zodpovednosť za predajné stratégie v Maďarsku v súlade so strategickými plánmi pre región strednej a východnej Európy
- Rozvoj a riadenie vzťahov s existujúcimi klientmi
- Analýza a mapovanie lokálneho trhu
- Tvorba prezentácií, ponúk a spolupráca pri návrhu riešení pre klienta
- Silný dôraz na kvalitu služieb a servis
- Priama zodpovednosť a úzká spolupráca s českým generálnym riaditeľom

Naša ponuka

- Motivujúce ohodnotenie.
- Ponúkame Vám prácu v dynamickom prostredí s množstvom priestoru na sebarealizáciu.
- Rozšírenie vlastných skúseností vďaka práci v medzinárodnej , kontinuálne rastúcej spoločnosti.
- Možnosť priamo zapojiť svoje skúsenosti, zručnosti a kreativitu a tak sa aktívne spolu podieľať na úspechu spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na spoločné stretnutie!

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, využite túto príležitosť a zašlite nám Váš životopis vrátane motivačného listu v anglickom jazyku. Na doplňujúce otázky Vám rada odpovie pani Renáta Živná na tel. čísle +43 664 85 86 744. Garantujeme Vám absolútnu diskrétnosť.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Náš klient, je jednou z vedúcich nadnárodných spoločností v oblasti výroby a implementácie dopravných a modulárnych pásov, ozubených a plochých remeňov a ďalších komponentov pre logistiku. Firma Ammeraal Beltech kladie veľký dôraz na kompletnú starostlivosť o klienta, od návrhu vhodného riešenia až po jeho implementáciu a popredajný servis. Riešenia firmy Ammeraal Beltech sa aplikujú v rozličných priemyselných odvetviach, napr. v strojárenskom, potravinárskom, poľnohospodárskom, dopravnom priemysle. Počet klientov z rozličných priemyselných odvetví neustále narastá. Pre posilnenie obchodného týmu hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Area Sales Manager.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Obchodný talent

- Niekoľkoročné obchodné skúsenosti s technicky náročnými produktami (technical sales)
- Technické vzdelanie (napr. stredná odborná škola) je výhodou
- Samostatná, zodpovedná a lojálna osobnosť s obchodným duchom
- Dynamický a proaktívny charakter
- Výborné analytické schopnosti a strategický pragmatický prístup
- Znalosť maďarského jazyka je nutná
- Dobré znalosti anglického jazyka sú potrebné
- Znalosť slovenského jazyka výhodou
- Ochota učiť sa

Since its foundation in Sweden in 1967, Mercuri Urval has developed to become one of the leading Management Consulting Firms. Today we assist more than 10,000 active client organisations per year in more than 22 countries throughout Europe, North and South America, Australia and Singapore. Mercuri Urval is a privately owned, independent company that works as one organisation, applying the same standards, concepts and code of conduct to local and individual needs, which has provided us with constant organic growth. This development is acknowledged by our clients and serves as the decisive point of departure when advising them on business potential and opportunities. All methods and tools supporting our activities are developed internally at the Mercuri Urval International Research Institute.

Today, more than 800 dedicated Mercuri Urval employees are supporting the business development activities at our client organisations and assist managers, key employees and candidates in a professional and effective way. Consecutive programs on education, training and development involve all Mercuri Urval employees and take place at Mercuri Urval’s international and local offices. Representing very different backgrounds our employees share their experiences, motivation and - most important - their insight, which contributes to the corporate performance in our client organisations.
ID: 2175152  Dátum zverejnenia: 24.3.2016