Business Unit Manager CEE

Mercuri Urval GmbH

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Navrhovanie, vývoj a zlepšovanie nástrojov pre rozvoj obchodných aktivít v regióne strednej a východnej Európy.
- Tvorba a implementácia obchodných a marketingových stratégií pre zavedenie a etablovanie nového lieku určeného pacientom s hemofíliou.
- Aktívna spolupráca so špecialistami zdravotníckych zariadení, ako aj vedeckými pracovníkmi a inštitúciami.
- Úzka kooperácia s pacientskymi organizáciami.
- Zodpovednosť za riadenie a rozvoj malého tímu a aktívna spolupráca v nadnárodných tímoch.

- Možnosť priamo zapojiť svoje skúsenosti, zručnosti a kreativitu pri etablovaní nového inovatívneho liečiva s vysokým potenciálom a tak sa aktívne spolu podieľať na úspechu spoločnosti.
- Ponúkame Vám prácu v príjemnom priateľskom prostredí s množstvom priestoru na sebarealizáciu.
- Rozšírenie vlastných skúseností vďaka práci v medzinárodnej , dynamicky rastúcej spoločnosti.
- Motivujúce ohodnotenie.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, využite túto príležitosť a zašlite nám Váš životopis vrátane motivačného listu v anglickom jazyku. Na doplňujúce otázly Vám rada odpovie pani Renáta Midlerová na tel. čísle +43 664 85 86 744.

Garantujeme Vám absolútnu diskrétnosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je nadnárodná farmaceutická spoločnosť, ktorá sa od svojho vzniku venuje výskumu a vývoju moderných liečiv, liekov a liečebných metód pre pacientov so zriedkavými ochoreniami. Viac ako 600 zamestnancov spoločnosti prispieva k tvorbe inovatívnych riešení, ktoré výrazne zlepšujú a uľahčujú život pacientov a ich rodín.
Pre novovznikajúcu obchodnú jednotku hľadáme angažovanú osobnosť pre pozíciu Business Unit Manager.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa (farmácia, medicína, biológia, chémia, a pod.).
- Preukázateľné obchodné skúsenosti a úspechy vo farmaceutickej spoločnosti, skúsenosti s prípravou a zavedením nového liečiva na trh výhodou.
- Samostatná, zodpovedná a lojálna osobnosť s obchodným duchom.
- Výborné analytické schopnosti a strategický pragmatický prístup.
- Výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- Veľmi dobré znalosti anglického jazyka.
- Skúsenosti s vedením tímu sú výhodou.

Since its foundation in Sweden in 1967, Mercuri Urval has developed to become one of the leading Management Consulting Firms. Today we assist more than 10,000 active client organisations per year in more than 22 countries throughout Europe, North and South America, Australia and Singapore. Mercuri Urval is a privately owned, independent company that works as one organisation, applying the same standards, concepts and code of conduct to local and individual needs, which has provided us with constant organic growth. This development is acknowledged by our clients and serves as the decisive point of departure when advising them on business potential and opportunities. All methods and tools supporting our activities are developed internally at the Mercuri Urval International Research Institute.

Today, more than 800 dedicated Mercuri Urval employees are supporting the business development activities at our client organisations and assist managers, key employees and candidates in a professional and effective way. Consecutive programs on education, training and development involve all Mercuri Urval employees and take place at Mercuri Urval’s international and local offices. Representing very different backgrounds our employees share their experiences, motivation and - most important - their insight, which contributes to the corporate performance in our client organisations.
ID: 1981025  Dátum zverejnenia: 16.1.2015