Medicínsky reprezentant CH

MERCK spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za prezentáciu a predaj produktov spoločnosti na pridelenom území s využitím znalosti predávaných produktov.
• Na základe informácií z rôznych zdrojov zostavuje a vedie databázu zákazníkov.
• Zabezpečuje profesionálne uvedenie všetkých nových výrobkov.
• Zúčastňuje sa na konferenciách, seminároch a vzdelávacích programoch pre zákazníkov, prípadne tieto semináre a programy sám organizuje.
• Udržuje si dobrý prehľad o situácii na trhu, o konkurencii a vývojových trendoch.
• Pravidelne sa vzdeláva v danej oblasti.
• Vedie evidenciu o svojej činnosti v inštalovanom softvéri.
• Môže riešiť špecifické úlohy a projekty podľa aktuálnej potreby spoločnosti.
• Pravidelne reportuje svojmu nadriadenému podľa jeho pokynov.
• Hospodárne nakladá so zvereným majetkom a rozpočtom.

Informácie o výberovom konaní

Oblasť pôsobnosti: Bratislavský kraj
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, doba určitá 1 rok s možnosťou predĺženia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

• Vodičský preukaz skupiny B
• SŠ - VŠ vzdelanie
• Bydlisko v regióne podmienkou
• Skúsenost s prácou vo farmaceutickej spoločnosti (minimálne 1 rok), ideálne na pozícii Medicínsky reprezentant je výhodou
• Ovládanie PC (MS Office, e-mail, internet)
• Anglický jazyk minimálne na základnej úrovni,
• Komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
• Orientácia na vzťahy
• Zameranie na výsledky, cieľavedomosť
• Kreativita, samostatnosť, flexibilita
• Stotožnenie sa s firemnou kultúrou a lojalita k spoločnosti

Kariéra v našej spoločnosti je nekonečnou cestou objavov: našich 52.000 zamestnancov utvára, ako sa na svete žije, pracuje a prostredníctvom budúcej generácie tvorí pokroky v oblasti Healthcare, Life Science a Performance Materials. Už 350 rokov po celom svete vášnivo usilujeme o hľadanie nových a originálnych spôsobov, ako posilniť a skvalitniť životy druhých.

Ponúkame: V našej spoločnosti existujú vždy príležitosti "zmeniť svet". Podporíme plnenie Vašich ambícií a naše rozmanité portfólio ponúkne rôzne typy rozvoja kariéry smerujúce k hľadaniu nových možností. Veríme vo Vašu zodpovednosť a radi Vás podporíme pri hľadaní vlastnej cesty, ktorá zodpovedá Vašim ašpiráciám a životným prioritám. Pridajte sa k nám a priveďte svoju zvedavosť do života!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3066209  Dátum zverejnenia: 17.5.2017