Asistent/Asistentka divize Oncology

MERCK spol. s r.o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonáva rutinné asistentské práce bežne sa vyskytujúce v kancelárii, ktoré vyžadujú znalosť organizačných programov a postupov vzťahujúcich sa na prevádzku kancelárie.
• Udržuje prehľad o každodennej činnosti vedúceho a ostatných definovaných pracovníkov.
• Organizačne zabezpečuje interné aj externé akcie (semináre, školenia apod.) a pracovné cesty (rezervácie hotelov a cestovných lístkov a pod.)
• Dojednáva schôdzky, informuje návštevníkov a všestranne pomáha pracovníkom podľa prideleného oddelenia s administratívnymi a prevádzkovými záležitosťami.
Vystavuje a zakladá korešpondenciu a ostatné záznamy alebo dokumenty.
• Zodpovedá za vystavenie objednávok na tovar a služby neobchodného charakteru a náslene dohliada na správnosť a úplnosť údajov uvedených na faktúrach a zabezpečuje schválenie faktúry príslušným zamestnancom.
• Zabezpečuje evidenciu míňania budgetu a informuje o tom jednotlivých pracovníkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Prax na obdobnej pracovnej pozícií je nutná
• Komunikatívnosť
• Ochota spolupracovať v tíme a nekonfliktnosť
• Stotožnenie sa s firemnou kultúrou
• Motivácia pre prácu asistenta/asistentky

Kariéra v našej spoločnosti je nekonečnou cestou objavov: našich 52.000 zamestnancov utvára, ako sa na svete žije, pracuje a prostredníctvom budúcej generácie tvorí pokroky v oblasti Healthcare, Life Science a Performance Materials. Už 350 rokov po celom svete vášnivo usilujeme o hľadanie nových a originálnych spôsobov, ako posilniť a skvalitniť životy druhých.

Ponúkame: V našej spoločnosti existujú vždy príležitosti "zmeniť svet". Podporíme plnenie Vašich ambícií a naše rozmanité portfólio ponúkne rôzne typy rozvoja kariéry smerujúce k hľadaniu nových možností. Veríme vo Vašu zodpovednosť a radi Vás podporíme pri hľadaní vlastnej cesty, ktorá zodpovedá Vašim ašpiráciám a životným prioritám. Pridajte sa k nám a priveďte svoju zvedavosť do života!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2430919  Dátum zverejnenia: 10.2.2016