Product specialist ENDO - stredné Slovensko

MERCK spol. s r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj
Termín nástupu
01.05.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadi predaj a zodpovedá za prezentáciu produktov a plnenie stanoveného plánu vo zverenom regióne
• Aktívne spolupracuje s VIP klientmi vo vybraných centrách
• Zodpovedá za prezentáciu a predaj produktov spoločnosti na pridelenom území s využitím znalostí predávaných produktov
• Dodržiava schválenú produktovú stratégiu a tiež stratégiu danú pre jednotlivý cyklus, v rámci tejto stratégie vytvára regionálnu mikrostratégiu
• Zabezpečuje profesionálne uvedenie všetkých nových výrobkov
• Zúčastňuje sa na konferenciách, seminároch a vzdelávacích programoch pre zákazníkov, prípadne tieto semináre a programy sám organizuje
• Udržuje si dobrý prehľad o situácii na trhu, o konkurencii a vývojových trendoch a aktívne vyhľadáva nových potenciálnych klientov
• Pravidelne sa vzdeláva v danej oblasti
• Môže riešiť špecifické úlohy a projekty podľa aktuálnej potreby spoločnosti
• Mesačne informuje svojho nadriadeného o vývoji situácie na trhu
• Hospodárne nakladá so zvereným majetkom a rozpočtom
• Spolupracuje s pacientskymi organizáciami, aktívne komunikuje s lokálnymi pobočkami zdravotných poisťovní

• Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
•Zmluva na dobu určitú na jeden rok s možnosťou predĺženia
• Výborná firemná kultúra
• Zaujímavé finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prednostne farmaceutického, veterinárneho, medicínskeho a prírodovedného zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Dobrá komunikatívnosť, obchodné myslenie, schopnosť vedieť pohotovo reagovať na námietky, súťaživosť a orientácia na dosiahnutie cieľa
• Ochota spolupracovať v tíme a nekonfliktnosť
• Stotožnenie sa s firemnou kultúrou
• Samostatnosť, flexibilita, kreativita

Kariéra v našej spoločnosti je nekonečnou cestou objavov: našich 52.000 zamestnancov utvára, ako sa na svete žije, pracuje a prostredníctvom budúcej generácie tvorí pokroky v oblasti Healthcare, Life Science a Performance Materials. Už 350 rokov po celom svete vášnivo usilujeme o hľadanie nových a originálnych spôsobov, ako posilniť a skvalitniť životy druhých.

Ponúkame: V našej spoločnosti existujú vždy príležitosti "zmeniť svet". Podporíme plnenie Vašich ambícií a naše rozmanité portfólio ponúkne rôzne typy rozvoja kariéry smerujúce k hľadaniu nových možností. Veríme vo Vašu zodpovednosť a radi Vás podporíme pri hľadaní vlastnej cesty, ktorá zodpovedá Vašim ašpiráciám a životným prioritám. Pridajte sa k nám a priveďte svoju zvedavosť do života!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2071183  Dátum zverejnenia: 2.4.2015