Drug Safety Associate

MERCK spol. s r.o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 4, 810 06 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícií budete pracovať ako súčasť Shared Service Center podporujúceho 9 európskych krajín. Vašimi hlavnými zodpovednosťami budú:
- Sledovanie a správa lokálnych bezpečnostných informácií v jednotlivých krajinách a ich prenos do centrálnej databázy
- Sledovanie odbornej literatúry v regióne, ktorá nie je indexovaná v medzinárodných databázach a predávanie hlavných informácií globálnemu centru
- Predkladanie individuálnych bezpečnostných hspráv príslušným miestnym / centrálnym orgánom
- Predkladanie klinických štúdií príslušným zdravotníckym orgánom
- Zaistenie zhody jednotlivých správ o bezpečnosti podania v súlade s miestnymi predpismi o poskytovaní pravidelných správ o plnení požiadaviek globálnemu centru
- Zaistenie kompletného prehľadu o miestnych a globálnych klinických štúdiách
- Účasť na pravidelných školeniach súvisiacich s danou problematikou a zaistenie ďalších školení odborného personálu vo zverených krajinách

- motivujúci systém ohodnotenia
- možnosť osobnostného a profesionálneho rastu
- príjemná pracovná atmosféra a pracovný kolektív

Ak Vaše vedomosti a prax zodpovedajú požiadavkám uvedeným v ponuke voľnej pracovnej príležitosti, tešíme sa na Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.
Životopisy v slovenskom a anglickom jazyku prosím zasielať na e-mail [email protected].
Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutické, medicínske, veterinárne alebo prírodovedné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax vítaná - v oblasti Pharmacovigilance alebo Regulatory Affairs

- pracovitosť, ochota učiť sa
- orientácia na detail
- komunikačné zručnosti
- záujem neustále sa vzdelávať v danej oblasti

Kariéra v našej spoločnosti je nekonečnou cestou objavov: našich 52.000 zamestnancov utvára, ako sa na svete žije, pracuje a prostredníctvom budúcej generácie tvorí pokroky v oblasti Healthcare, Life Science a Performance Materials. Už 350 rokov po celom svete vášnivo usilujeme o hľadanie nových a originálnych spôsobov, ako posilniť a skvalitniť životy druhých.

Ponúkame: V našej spoločnosti existujú vždy príležitosti "zmeniť svet". Podporíme plnenie Vašich ambícií a naše rozmanité portfólio ponúkne rôzne typy rozvoja kariéry smerujúce k hľadaniu nových možností. Veríme vo Vašu zodpovednosť a radi Vás podporíme pri hľadaní vlastnej cesty, ktorá zodpovedá Vašim ašpiráciám a životným prioritám. Pridajte sa k nám a priveďte svoju zvedavosť do života!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1826021  Dátum zverejnenia: 6.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou