Medicínsky reprezentant

Merck Sharp & Dohme, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Propagácia pridelených produktov vo zverenom regióne.
Zodpovednosť za dosiahnutie stanovených predajných cieľov.

Zodpovedajúce platové ohodnotenie.
Služobné motorové vozidlo, mobilný telefón, notebook

Podmienkou zaradenia do výberového konania je spĺňanie zadefinovaných požiadaviek. Životopis s motivačným listom zasielajte na adresu: [email protected]. Oslovení budú iba vybratí kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť, flexibilita, orientácia na výsledok.

MSD is a global health care leader with a diversified portfolio of prescription medicines, vaccines and animal health products. The difference between potential and achievement lies in the spark that fuels innovation and inventiveness; this is the space where MSD has codified its almost 130-year legacy. MSD’s success is backed by ethical integrity, forward momentum, and an inspiring mission to achieve new milestones in global healthcare.

Your role at MSD is integral to helping the world meet new breakthroughs that affect generations to come, and we’re counting on your skills and inventiveness to help make meaningful contributions to global medical advancement. At MSD, we’re inventing for life.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1875506  Dátum zverejnenia: 27.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou