Inžinier/Technológ pre automatizáciu

MERCHANT, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci rast finančného ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zaujímavá práca na projektoch na Slovensku aj v zahraničí
- Programovanie technologických zariadení (PLC, robot, ...)
- Úpravy na výrobných linkách (na Slovensku a v E.U.)
- Odborné servisné zásahy a výmena zariadení, kabeláže, konektorov
- Práca s robotmi

- Prístup k moderným technológiám
- Možnosť sebarealizácie a ďalšieho vzdelávania
- Možnosť profesijného rastu
- Notebook
- Motivačný odmeňovací program
- Kariérny rast

Spoločnosť MERCHANT, s.r.o. sa zaoberá riešeniami, poradenstvom a dodávkami v oblasti automatizácie, telekomunikácií a IT&SAP technológií. Poskytuje kompletné riešenia od projektovej dokumentácie, návrhu, cez realizáciu, správu, inštalácie až po servis, revízie a testovanie. Pôsobnosť spoločnosti je na celom území Slovenska a EÚ.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Informačné technológie
Počet zamestnancov
5-9 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní
- Nízky nástupný plat
- Motivujúci rast finančného príjmu v súlade s rastom kompetencií a špecializácie
- HPP na 1 rok s perspektívou na dobu neurčitú
- SZČO v prípade skúseného špecialistu pri spolupráci formou B2B

Výberové konanie:
- Výber vhodných kandidátov podľa životopisu a motivačného listu
- Telefonický pohovor
- Osobný pohovor v sídle spoločnosti v Šali
- MERCHANT Technology survival test

Pracovný pomer:
- Skúšobná doba (1- 3 mesiace)
- Junior specialist Training period ( 4-6 mesiacov)
- On site specialist ( 7 – 24 mesiacov)
- Ďalší kariérny rast

Do predmetu e-mailu napísať "Výberové konanie - Technológ pre automatizáciu"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, mechanik ,programátor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hard skills:
- Stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnické
- §23 v elektrotechnike
- Záľuba v elektronike, elektrotechnike
- Vlastné projekty v elektrotechnike
- Dlhodobý záujem pracovať v sektore modernej elektrotechniky, automatizácie a robotiky
- Znalosť práce s PC a modernými technológiami
- Perfektné ovládanie aspoň jedného programovacieho jazyka je nevyhnutné
- Znalosť hardvéru a softvéru PC
- Technické myslenie
- Manuálna zručnosť

Soft skills:
- Ovládanie anglického jazyka slovom aj písmom ( čítanie manuálov, tvorba špecifikácie, komunikácie s klientami, zahraničné misie)
- Ovládanie nemeckého jazyka slovom aj písmom - výhodou
- Vodičský preukaz B, najazdených min. 25000 km
- Komunikačné schopnosti
- Tímový hráč – hľadáme nášho člena tímu
- Cieľavedomý človek
- Ochota učiť sa
- Ochota cestovať
- Primerané finančné požiadavky
- Dlhodobý rozvoj
- Neskutočná vôľa niečo dokázať, chcieť byť úspešný
- Serióznosť, dochvíľnosť a energia

MERCHANT, s.r.o. je etablovaná spoločnosť zaoberajúca sa riešeniami, poradenstvom a dodávkami v oblasti informačných technológií, procesného riadenia, automatizácie, robotiky a SAP technológií. Spoločnosť poskytuje komplexné služby odbornej asistencie, developmentu riešení, znalostného i procesného handoveru. Klientami spoločnosti sú významné nadnárodné spoločnosti pôsobiace na území Slovenska a EÚ. Komunikovať s nami môžete okrem slovenčiny aj v angličtine, nemčine a maďarčine.

ID: 2326867  Dátum zverejnenia: 12.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci rast finančného ohodnotenia