JAVA Developer

MERCHANT, s. r. o.

MERCHANT, s.r.o., Štúrova 844/21, 927 01 Šaľa, okres Šaľa, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci rast finančného ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaujímavá práca na projektoch na Slovensku aj v zahraničí
- prístup k moderným technológiám
- vývoj, testovanie a implementácia algoritmov, aplikácií
- tímová práca na projektoch
- konzultácia a odborné poradenstvo pre klientov spoločnosti
- tvorba projektovej dokumentácie

- možnosť sebarealizácie a ďalšieho vzdelávania
- možnosť profesijného rastu
- firemné benefity
- po zapracovaní možnosť Home Office

Informácie o výberovom konaní

- nízky nástupný plat
- motivujúci rast finančného príjmu v súlade s rastom kompetencií a
špecializácie
- HPP na 1 rok s perspektívou na dobu neurčitú
- SZČO v prípade skúseného špecialistu pri spolupráci formou B2B

Výberové konanie:
1. Výber vhodných kandidátov podľa životopisu a motivačného listu.
2. Telefonický pohovor.
3. Osobný pohovor v sídle spoločnosti.
4. MERCHANT Technology survival test.

Pracovný pomer:
- skúšobná doba (1- 3 mesiace)
- Junior špecialist Training period ( 4-6 mesiacov)
- on site specialist ( 7 – 24 mesiacov)
- ďalší kariérny rast

Do predmetu e-mailu napísať "Výberové konanie - Programátor"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Základy
Java - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hard skills:

- Znalosť teórie systémov
- Znalosť modelovania a modelovacích nástrojov
- Vlastné IT projekty
- Záľuba v informačných technológiách a high-tech
- Dlhodobý záujem pracovať v sektore modernej informatiky
- Znalosť práce s PC a modernými technológiami
- Technické zázemie so skúsenosťami vo/v:
1. vývoji aplikácií
2. vývoji SW
3. analyzovaní SW
4. dizajnovaní SW
5. testovaní SW
6. SW inžinieringu
- skúsenosti s J2EE, JSP, vývoj a administrácia
- Schopnosť analyticky spracovať požiadavky zákazníka
- Vypracovanie návrhu riešenia v súlade s požiadavkami zákazníka
- Project management

Soft skills:

- Ovládanie anglického jazyka slovom aj písmom ( čítanie
manuálov, tvorba špecifikácie, komunikácie s klientami,
zahraničné misie)
- Vodičský preukaz B, najazdených min. 25000 km
- Komunikačné schopnosti
- Tímový hráč – hľadáme nášho člena tímu
- Cieľavedomý človek
- Ochota učiť sa
- Ochota cestovať
- Priemerné finančné požiadavky
- Dlhodobý rozvoj
- Vôľa niečo dokázať, chcieť byť veľmi úspešný
- Serióznosť, dochvíľnosť a energia

MERCHANT, s.r.o. je etablovaná spoločnosť zaoberajúca sa riešeniami, poradenstvom a dodávkami v oblasti informačných technológií, procesného riadenia, automatizácie, robotiky a SAP technológií. Spoločnosť poskytuje komplexné služby odbornej asistencie, developmentu riešení, znalostného i procesného handoveru. Klientami spoločnosti sú významné nadnárodné spoločnosti pôsobiace na území Slovenska a EÚ. Komunikovať s nami môžete okrem slovenčiny aj v angličtine, nemčine a maďarčine.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1991958  Dátum zverejnenia: 26.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci rast finančného ohodnotenia