Farmaceut / zodpovedný farmaceut

Merchandise s.r.o.

Miesto práce
Okres Vranov nad Topľou
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie plynulej prevádzky lekárne a poskytovanie lekárenskej starostlivosti počas určenej prevádzkovej doby
a počas pohotovostných služieb
- zodpovednosť za odbornú úroveň poskytovania lekárenskej starostlivosti,
- koordinácia a zabezpečovanie informačného systému o liekoch a zdravotníckych pomôckach,
- príprava prehľadov o nových liekoch a oboznámenie odborných zamestnancov s nimi
- vypracovávanie plánu školení pre pracovníkov lekárne, následne školenie pracovníkov lekárne,
- koordinácia a podieľanie sa na zvyšovaní odbornej úrovne zamestnancov lekárne,
- zabezpečovanie liekov a zdravotníckych pomôcok a ostatného sortimentu lekárne,
- zodpovednosť za sortiment liekov a zdravotníckych pomôcok prvej skupiny ich kategorizácie,
- organizácia, riadenie a kontrola hospodárenia s liekmi a zdravotníckymi pomôckami,
- zodpovednosť za technický stav lekárne,
- organizácia a riadenie administratívno – ekonomických činnosti pri spracovávaní lekárskych predpisov a
lekárskych poukazov.

- moderné pracovné prostredie
- motivujúce platové podmienky
- zamestnanecké benefity
- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére
- istota stability zamestnania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
-dynamika konania
-proaktívnosť
-kreatívne a analytické myslenie
-zodpovedný prístup a dôslednosť
-organizačné schopnosti
-samostatnosť a flexibilita

Naša spoločnosť sa zaoberá prevádzkovaním lekárne.
ID: 2102856  Dátum zverejnenia: 5.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacdohodou