Trainee v leasingovej spoločnosti (Leasingový poradca)

Mercedes-Benz Financial Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Tuhovská 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.04.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Leasingová spoločnosť hledá na pozici Trainee

Obchodné oddelenie:
Uzatváranie nových leasingových zmlúv
Práca na projektoch (vývoj nových finančných produktov)
Podpora obchodného oddelenia
Poisťovníctvo
Daňová, finančná a právna problematika

Správne oddelenie:
Správa portfólia leasingových zmlúv
Komplexná starostlivosť o klientov
Riadenie pohľadávok
Správa poistenia, poistné udalosti
Vybavovanie predčasného/riadneho ukončenia zmlúv
Zaisťovanie zmien a reštrukturalizácii zmlúv

Prax v renomovanej nadnárodnej spoločnosti
Možnosť neplateného voľna počas skúškového obdobia
Možnosť nástupu do trvalého pracovného pomeru po skončení štúdia v prípade obojstranného záujmu
Ďalšie zamestnanecké výhody

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

ochota učiť sa nové veci
samostatnosť a spoľahlivosť
analytické myslenie, schopnosť vytvoriť si vlastný názor
dobré komunikačné schopnosti

Požadované vzdelanie:
Študent vysokej školy - 3-4 ročník ekonomického zamerania

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý alebo Nemecký jazyk - mierne pokročilý

Mercedes-Benz Financial Services Slovakia s.r.o. je zameraná na financovanie, prenájom a poistenie vozidiel značiek patriacich do koncernu Mercedes-Benz AG a niektorých spriaznených značiek. Exkluzívne zameranie na značku Mercedes-Benz a pravidelné rozširovanie a aktualizácia finančných produktov a ostatných služieb, prináša pre zákazníkov riešenia šité na mieru, ktoré zohľadňujú ich individuálne potreby.

Medzi zákazníkov MBFS patria predovšetkým stredné a malé firmy. Svoje služby však poskytujeme tiež veľkým a kapitálovo silným tuzemským i zahraničným spoločnostiam.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1133272  Dátum zverejnenia: 27.2.2015