Obchodný zástupca

Mensa s.r.o.

Senkicka 1/A, 90201, Pezinok, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac + provízie (viac info na pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- základom je vyhľadávanie nových obchodných príležitostí (akvizícia)
- starostlivosť o existujúcich klientov vo zverenom regióne,
- tvorba objednávok u zákazníka,
- návštevy Gastro, HoReCa prevádzok a školských jedální,
- udržiava obchodné kontakty pravidelnými návštevami s osobami zodpovednými za prevádzky (vedúcou, zástupkyňou, prevádzkarom),
- reporting

- motivujúce finančné ohodnotenie - kombinácia fixnej a variabilnej zložky - Vaša mzda závislá od vykonu
- služobné auto (v prípade trvalého pracovného pomeru), mobil
- zamestnanecké ceny

Informácie o výberovom konaní

V prílohách prosím priložte:
- životopis
- súhlas so spracovaním osobných údajov
- motivačný list
Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budú kontaktovaní len vybraný uchádzači!
Pohovory budú realizované v Pezinku, v sídle spoločnosti Gastro-Max s.r.o.
Vhodní kandidáti budú oslovení a pozvaní na pohovor telefonicky
Za porozumenie Vám ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s osobným predajom výhodou
- VP skup. B (vlastný automobil v prípade pracovného pomeru na živnosť)
- užívateľská znalosť PC
- komunikačné schopnosti
- zmysel pre zodpovednosť
- prax na pozícii obchodného zástupcu vítaná
- ochota pracovať v teréne
- reprezentatívne vystupovanie

Spoločnosť ponúka služby v oblasti obchodu ako aj veľkoobchod v oblasti gastro a potravín. Naši zákazníci sú hlavne školské jedálne, firemné kuchyne, vývarovne a reštaurácie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1843016  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac + provízie (viac info na pohovore)