Head of Asset Management

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​• Zodpovednosť za tvorbu a riadenie investičných stratégií a portfólia spoločnosti
​• Vypracovanie a implementácia krátkodobých aj dlhodobých investičných plánov
​• Monitorovanie trhového vývoja s cieľom identifikovať nové príležitosti a trendy v rámci kapitálových a peňažných trhov
​• Zodpovednosť za likviditu spoločnosti
​• Zodpovednosť za asset management spoločnosti
​• Aktívna komunikácia s externými lokálnymi a zahraničnými partnermi v oblasti investovania
​• Spolupráca s inými oddeleniami v rámci spoločnosti na dosiahnutie spoločných cieľov a stratégií
​• Spolupráca pri tvorbe produktového portfólia
​• Zodpovednosť za implementáciu v rámci spravovania investícií spoločnosti aj z pohľadu udržateľnosti / ESG
​• Príprava podkladov pre vedenie spoločnosti a prezentácia výsledkov nastavenej stratégie na lokálnej aj skupinovej úrovni
​• Riadenie zvereného tímu​

​Platové ohodnotenie: od 5.000,- EUR (brutto fix) mesačne. Konečná výška mzdy bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od individuálnych skúseností kandidáta. Ostatné benefity budú špecifikované pri osobnom stretnutí.​

Budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Medzinárodná finančná inštitúcia s významným postavením na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

​• Preukázateľné skúsenosti (min. 5 rokov) v oblasti investičného riadenia, ideálne vo finančnom sektore (bankovníctvo, poisťovníctvo, správcovské spoločnosti, investičné spoločnosti, o.c.p.)
​• Skúsenosť s prípravou návrhu investičnej stratégie či návrhu investičného portfólia
​• Znalosť aktuálnych trendov a regulácií v oblasti investícií, znalosť finančných trhov a nástrojov
​• Schopnosť efektívne komunikovať s rôznymi zainteresovanými stranami vrátane klientov, regulačných orgánov, partnerov a interných tímov
​• Silné analytické schopnosti a schopnosť rýchlo sa prispôsobiť meniacim sa podmienkam na trhu
​• Skúsenosť s vedením tímu je veľkou výhodou
​• Vysokoškolské vzdelanie v oblasti financií, ekonómie, investícií alebo príbuznej oblasti
​• Znalosť anglického jazyka na min. B2 úrovni
​• Znalosť nemeckého jazyka je výhodou​

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Diana Dendisová
E-mail: poslať životopis
ID: 4831150  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac