Senior Consultant

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Nivy Tower, Mlynské nivy, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 400 EUR/mesiacFinálna základná mzda je vecou dohody a bude závisieť od skúseností kandidáta. K základnej mzde je možné získať bonus na základe platného bonusového systému zamestnávateľa.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné riadenie a realizácia Executive Search projektov.

Aktívna komunikácia s klientmi počas realizácie projektov.

Budovanie a rozvoj dlhodobých vzťahov s klientmi.

Identifikovanie nových príležitostí pre spoluprácu u stálych klientov.

Poskytovanie odborného poradenstva súvisiaceho s obsadzovaním pozícií.

Účasť na realizácii projektov v oblasti mapovania potenciálu a plánovania individuálneho rozvoja.

Projektové vedenie Rešeršérov pri realizácii Executive Search zadaní.

Priame reportovanie Partnerovi spoločnosti.

Priestor pre odborný rast v oblasti výberov, hodnotiacich projektov, koučingu, facilitácie a HR poradenstva.

Príležitosť budovať a rozvíjať svoju kariéru v renomovanej Executive Search a HR konzultačnej spoločnosti.

Možnosť prispievať k objavovaniu a rozvoju potenciálu, kompetencií a zrelosti pracovného trhu.

Hľadáme ďalšiu posilu do nášho tímu. Ak spĺňate požadované kritériá a máte motiváciu uchádzať sa o miesto, pošlite nám svoj životopis. Ozveme sa všetkým kandidátom, ktorí spĺňajú kritériá predošlej pracovnej skúsenosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

personalistika, recruiting, executive search

Počet rokov praxe

3

Prirodzená tímovosť, spolupráca, otvorenosť, zodpovednosť, poctivý prístup k práci, ku kolegom a k firme.

Samostatnosť, organizačné zručnosti, proaktivita, vytrvalosť a odolnosť.

Schopnosť vnímať a komunikovať s rôznymi typmi osobností kandidátov a klientov.

Záujem budovať a rozvíjať svoju kariéru v oblasti poradenstva ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4793806  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac