Key Account Manager pre východné Slovensko

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Pravidelné návštevy úzkej skupiny lekárov zverených terapeutických oblastí v ambulanciách, na oddeleniach a v špecializovaných centrách a prezentácia produktov spoločnosti vo zverenom regióne.
- Manažment zvereného regiónu, príprava a plnenie plánu obchodných aktivít, riadenie vzťahov s klientmi.
- Kontakt s poisťovňami v súvislosti s manažmentom schvaľovania žiadostí.
- Organizovanie seminárov a ďalších podujatí pre odbornú verejnosť, účasť na sympóziách a kongresoch.
- Úzka spolupráca s Area Sales Managerom a ostatnými Key Account Managermi.
- Implementácia medicínsky orientovaných a etických marketingových a obchodných stratégií v teréne, priebežná analýza predajných výsledkov a analýza aktivít konkurencie.
- Pravidelný reporting nadriadenému.

Možnosť pracovať v spoločnosti so stabilným postavením na slovenskom farmaceutickom trhu, práca s kvalitným a špecializovaným portfóliom. Perspektíva sebarealizácie, motivujúce platové ohodnotenie a atraktívny bonusový systém a balík firemných benefitov.

Kontaktovať budeme iba kandidátov vyhovujúcich danému profilu. Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Naším klientom je medzinárodná farmaceutická spoločnosť s významným postavením na globálnom aj slovenskom trhu, s portfóliom pokrývajúcim viaceré terapeutické oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia, veterinárne lekárstvo a prírodné vedy sú výhodou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- Vysokoškolské vzdelanie, veterinárneho lekárstva, farmácie alebo prírodných vied (výhodou, ale nie podmienkou).
- Predchádzajúca, minimálne ročná skúsenosť s prácou v teréne vo farmaceutickej spoločnosti na pozícii Key Account Manager alebo Product Specialist.
- Skúsenosť s prácou so špecializovaným portfóliom pre úzku skupinu odborných lekárov a špecializovaných centier.
- Predchádzajúca skúsenosť s onkologickým portfóliom je výhodou.
- Minimálne stredne pokročilá znalosť anglického jazyka.
- Ideálny kandidát je zrelá osobnosť schopná partnerského prístupu ku klientom s dobre rozvinutými predajnými, analytickými zručnosťami, ako aj s dobrou orientáciou v medicínskych témach.
- Očakáva sa samostatný a vysoko zodpovedný prístup k práci.
- Vytrvalosť, iniciatívny a pozitívny prístup k riešeniu pracovných úloh.
- Vodičské oprávnenie typu B.

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2996938  Dátum zverejnenia: 4.4.2017