Property Manager

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za majetkovú správu budov
Príprava ročného rozpočtu na údržbu a prevádzku objektov a aktuálne sledovanie v danom roku
Príprava ročného investičného rozpočtu ako aj rozpočtu výnosov z nájomného
Kontrola platobnej disciplíny
Tendrovanie dodávateľov
Vedenie Facility manažmentu
Komunikácia s nájomcami (1st point of contact)
Vedenie tímu interní + externí dodávatelia služieb
Reporting

Budú komunikované na osobnom stretnutí

Ak máte skúsenosť na podobnej pozícii prosím o zaslanie CV. Budem kontaktovať relevantných uchádzačov splnajucich profil kanidata

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Bude upresnené relevantným kandidátom na osobnom stretnutí

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické zameranie, stavebné

Vodičský preukaz

A, B

vysokoškolské vzdelanie v technickom odbore výhodou;
min. 5 rokov pracovných skúseností v oblasti nehnuteľností facility managementu, property manažmentu komerčných nehnuteľností (offices)
orientácia na zákazníka a zmysel pre takéto myslenie
Manažérska skúsenosť výhodou
Schopnosť vyrovnať sa s náročnými situáciami a pracovať pod tlakom
Schopnosť robiť rozhodnutia a prevziať zodpovednosť za následky
Hráč tímu s výbornými komunikačnými schopnosťami

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2837291  Dátum zverejnenia: 2.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou