Advokát/Advokátsky koncipient

MENKE LEGAL s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 4/B, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu advokátsku kanceláriu hľadáme advokátov a advokátskych koncipientov. Ponúkame prácu na zaujímavých zadaniach v zmysle zamerania advokátskej kancelárie.

Všetky budú prezentované na osobnom stretnutí.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš profesijný životopis, motivačný list a súhlas so spracúvaním osobných údajov na adresu office@menkelegal.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Požadujeme vysokú úroveň odborných vedomostí, vysoké pracovné nasadenie, vynikajúcu znalosť anglického jazyka, a to vrátane právnickej terminológie, znalosť nemeckého jazyka výhodou, zodpovednosť, flexibilita, lojalita, spoľahlivosť, schopnosť tímovej práce.

Advokátska kancelária MENKE LEGAL s.r.o., v ktorej pôsobí skúsený tím odborníkov, sa špecializuje na poskytovanie právneho poradenstva predovšetkým v oblastiach sporovej agendy (zastupovanie klientov v súdnych sporoch a rozhodcovských konaniach), práva duševného vlastníctva (predovšetkým autorského práva), práva informačných a komunikačných technológií, verejného obstarávania a projektov verejno-súkromného partnerstva (tzv. PPP – Public Private Partnership), práva nehnuteľností, práva obchodných spoločností a služieb due diligence.

Prievozská 4/B
821 09 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2828097   Dátum zverejnenia: 26.11.2016