Advokát/Advokátsky koncipient

MENKE LEGAL s.r.o.

Miesto práce
Gorkého 3, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu advokátsku kanceláriu obsadzujeme pozíciu advokáta / advokátskeho koncipienta. Ponúkame prácu na veľmi zaujímavých projektoch z rôznych právnych oblastí.

Všetky budú prezentované na osobnom stretnutí.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš profesijný životopis, motivačný list a súhlas so spracúvaním osobných údajov na adresu office@menke-legal.com

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Požadujeme vysokú úroveň odborných vedomostí, vysoké pracovné nasadenie, vynikajúcu znalosť anglického jazyka, a to vrátane právnickej terminológie, zodpovednosť, flexibilita, lojalita, spoľahlivosť, schopnosť tímovej práce.

Advokátska kancelária MENKE LEGAL s.r.o. je poprednou advokátskou kanceláriou, ktorá sa špecializuje na poskytovanie právneho poradenstva predovšetkým v oblastiach sporovej agendy (zastupovanie klientov v súdnych sporoch a rozhodcovských konaniach), práva duševného vlastníctva (predovšetkým autorského práva), práva informačných a komunikačných technológií, verejného obstarávania, práva nehnuteľností, práva obchodných spoločností a služieb due diligence.

Gorkého 3
811 01 Bratislava

Kontakt

ID: 2828097   Dátum zverejnenia: 24.7.2017