Pomocný robotník pre technické práce - brigádnik

MENERT spol. s r.o.

Miesto práce
Hlboká 3, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovné možnosti v nasledovných oblastiach pre naše pracovisko,
Divízia DAMR, umiestnené v areáli DUSLO a.s. :
- opravy a čistenie vodomerov
- pomocné výkony pri montáži elektro a strojných dielach
- čistiace a obslužné výkony

Stabilná spoločnosť, variabilné odmeny podľa výkonov

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis zašlite:
- emailom na - [email protected],
- poštou na pracovisko:
Divízia DAMR - Menert spol. s r.o
Ing. Ján Bobuľa
areál DUSLO a.s.
927 03 Šaľa

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť a záujem pracovať.

Zabezpečenie kompletnej palety aktivít spojených s projektovaním a výstavbou energetických zdrojov a rozvodov. Dodávka investičných celkov a údržba technológií v oblasti merania, regulácie a údržby energetických a chemických zariadení, ako aj iných procesov. Spoločnosť má vlastnú divíziu strojárskej výroby, na výrobu izotermických kontajnerov na letiská do celého sveta, akreditované metrologické laboratórium, ktoré poskytuje činnosti ako kalibrácie teplomerov, tlakomerov, prietokomerov a dĺžkových meradiel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3104092  Dátum zverejnenia: 8.9.2017