Mechanik merania a regulácie - Elektrikár

MENERT spol. s r.o.

Miesto práce
Hlboká 3, Šaľa
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou podľa praxe a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Možnosť umiestnenia podľa dohody vo viacerých oblastiach:
- elektromontér
- denná údržba, opravy, montáž prostriedkov MaR
- zmenová údržba, opravy, montáž prostriedkov ASRTP v prevádzkach chemického priemyslu (po zaškolení)
Požadované vzdelanie elektrotechnického smeru.

Stabilná spoločnosť, dodržiavané výplatné termíny, variabilné odmeny podľa výkonov

Informácie o výberovom konaní

Zašlite Váš profesný životopis.

Kontaktovaní budú len vybratí uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť a schopnosť prijímať nové poznatky.
Vzdelanie elektrotechnického zamerania.
Zdravotná spôsobilosť pre eventuálnu prácu na zmenovú a dennú údržbu MaR zariadení.
Po zaškolení samostatné prijímanie rozhodnutí a výkon práce.

Zabezpečenie kompletnej palety aktivít spojených s projektovaním a výstavbou energetických zdrojov a rozvodov. Dodávka investičných celkov a údržba technológií v oblasti merania, regulácie a údržby energetických a chemických zariadení, ako aj iných procesov. Spoločnosť má vlastné akreditované metrologické laboratórium, ktoré poskytuje činnosti ako kalibrácie teplomerov, tlakomerov, prietokomerov a dĺžkových meradiel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Hlboká 3
927 01 Šaľa
ID: 2237954   Dátum zverejnenia: 12.4.2017