Manažér Kancelárie

Mendocino, s.r.o.

Lazaretska 23, 81109 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
1.5.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manazer kancelarie a procesov pre IT firmu a uctovnu firmu. Budete dohliadat a splnenie vsetkych krokov v interninych procesoch od dorucenia zakazky od klienta, cez jej uhradenie az po nasledne dodanie. Budete mat na starosti komunikaciu s klientmi. Budete mat na starosti na konci mesiaca zozbieranie vsetkych uctovnych dokladov a ich zaslanie uctovnikom. Dalej budete mat na starosti vykonat vsetky platby za spolocnost. Vyzadujeme - samostatna praca, zodpovednost a disciplina. Tiez je potrebne ovladat zaklady uctovnictva a mzdovej agendy.

V zavislosti od rozsahu zvladanych uloh - mobil, firemny automobil.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Služby Mendocino Tech sa vzťahujú na poradenstvo v oblasti informačných technológií, poskytovanie serverov, úložísk dát a šifrovacích technológií koncovým spotrebiteľom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1703420  Dátum zverejnenia: 31.3.2014