Zubný lekár / stomatológ

MENAMEL, s.r.o. MUDr. Moravčík s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
01.09.2017
1000 - 1200 EUR/mesiac, Základná mzda plus pohyblivá zložka v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vhodná aj pre absolventa, po zaučení samostatne pracujúci lekár v ambulancii - vstupné a preventívne prehliadky, záchovná a protetická stomatológia, ošetrovanie pacientov všetkých vekových kategórii , základná stomatochirurgia. Nástup august-september alebo dohodou. Práca v priateľskom kolektíve skúsených kolegov v dobre vybavených priestoroch zabehnutých ambulancií. Zaujemci prosim posielať reakciu na obe mailove adresy:
[email protected]

Mzda v závislosti od výkonu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie
Komunikácia s pacientmi
Flexibilita, záujem o odbor
Zručnosť v odbore

Zubné ambulancie v tichej vilovej štvrti v centre mesta a zubné ambulancie v ľahko dostupnom komplexe Europalace.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2073097  Dátum zverejnenia: 7.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1200 EUR/mesiac, Základná mzda plus pohyblivá zložka v závislosti od výkonu