Databázový špecialista (analytik) Microsoft SQL

MEMOS Software

Kubánské náměstí 1391/11, Praha 10, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
• Spolupráca s členmi tímu
• Vývoj vhodného riešenia na základe analýzy dát a konzultácií so zákazníkom v AJ
• Migrácia dát z rôznych typov zdrojov
• Vývoj dátových tokov za pomoci T-SQL, ETL
• BI návrh a vývoj reportov (KPI, progress reports)

Pokiaľ vás táto ponuka zaujala, zašlite prosím CV s názvom pozície.

Čo ponúkame
• Prácu v mladom medzinárodnom tíme a príležitosť k osobnému a profesionálnemu rozvoju
• Sebarealizáciu v oblasti dát na platforme MS SQL Server, dátových púmp (ETL), budovania reportov (BI)
• Spoluprácu na perspektívnych projektoch zahraničných aj českých klientov
• Vzdelávanie v odbore a prémie za absolvovanie Microsoft Certifikácií
• Najnovšie nástroje (výhody Microsoft Gold Certified Partner)
• Rýchle a priateľské výberové konanie
• Motivujúce finančné ohodnotie podľa skúseností
• Zdokonalenie anglického jazyka
• Nástup ihneď
• Legendárne firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo požadujeme
• Znalosť SQL (Microsoft SQL) procedúr a funkcií
• Proaktívny prístup, komunikatívnosť, analytické schopnosti a samostatnosť
• Aktívnu angličtinu (denné používanie angličtiny v tíme)

Spoločnosť Memos sa zaoberá vývojom softvéru na zákazku. Sme 40 – členný tím mladých ľudí a nasím cieľom je zjednodušiť firmám prácu pomocou kvalitného softvéru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1908470  Dátum zverejnenia: 24.10.2014