Reagujte bez životopisu

VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK – SPECIALISTA PRO ELEKTROMEMBRÁNOVÉ PROCESY/TECHNOLOG + služební byt

MemBrain s.r.o.

Pod Vinicí 468, Stráž pod Ralskem, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

MemBrain s.r.o. je jednou z nejlépe hodnocených výzkumných organizací podporovaných Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR zaměřených na aplikovaný výzkum, je součástí skupiny MEGA (světového dodavatele elektromembránových technologií s delší než třicetiletou historií) a aktuálně hledá kolegu/kolegyni do týmu oddělení modulů a zařízení. Hledáme zkušeného kolegu v oblasti elektromembránových procesů nebo šikovného absolventa, kterého v práci rádi zaučíme.

Náplň práce:

  • vývoj nových membránových zařízení (elektromembránové procesy)
  • inovace stávajících membránových zařízení a technologií jejich výroby
  • navrhování a vyhodnocování experimentů pro ověření inovací
  • technické vybavení výroby membránových zařízení
  • zavádění inovací do výrobního procesu
  • orientace v základních surovinových materiálech plastů a jejich zpracování
  • řídící činnost v rámci výzkumně a inženýrsko-technologických prací
  • specialista řešitelského týmu projektu
  • podpora obchodních případů v oboru (technická část nabídek, příprava technické části projektů)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání chemicko-technologického zaměření (obor fyzikální chemie, elektrochemie, chemické inženýrství, materiálové inženýrství)
  • znalost AJ na komunikativní úrovni, RJ a NJ výhodou
  • schopnost týmové práce
  • schopnost logického myšlení a řešení problémů, analytické schopnosti
  • znalost práce na PC (znalost základního aplikačního SW)
  • praxe v oboru technologie nebo VaV činnosti apod. výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • měsíční mzdu v rozpětí 35.000,- - 38.000,- + 3x ročně týmové bonusy (odměny ve vazbě na hospodářské výsledky společnosti cca 16% roční smluvní mzdy, odměny za výjezd na sl. cestu a zahr. diety)
  • intelektuálně pestrou a zajímavou práci v oblasti vývoje technologií úpravy vod
  • uplatnění v důležitém a perspektivním oboru s možností profesního rozvoje a doplňování odborných znalostí a dovedností (účast na odborných konferencích, účast na specializovaných školeních a veletrzích)
  • zázemí neustále se rozvíjející ryze české společnosti s třicetiletou historií a vlastními výrobky dodávanými do celého světa
  • příjemné pracovní prostředí, moderní vybavení
  • dotované stravování v závodní jídelně, 5 týdnů dovolené, cafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon i k soukromým účelům, odměny k pracovním a životním jubileím, 2 dny free day
  • jednosměnný provoz s pružnou pracovní dobou (37,5 hodiny týdně)
  • možnost ubytování ve služebním bytě, případná pomoc s relokací

Místo výkonu práce: MemBrain s.r.o., Pod Vinicí 468, Stráž pod Ralskem

Termín nástupu: ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Ubytování/příspěvek na ubytování
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Kafetérie
Zahraniční pracovní cesty
Mobilní telefon
Firemní akce
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské

Vzdělání v oboru

Chemické inženýrství, chemická technologie, fyzikální chemie

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Jeřábková
Tel.: 737 079 644
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4795234  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc