Odborný finančný sprostredkovateľ - práca aj popri zamestnaní s výborným finančným hodnotením

MELAR, s.r.o.

Miesto práce
Košice, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- naučíte ako fungujú kľúčové procesy, ako klienti reagujú na produkty, aké zákonitosti platia v finančníctve. Pochopíte klienta a jeho požiadavky a všetko čo stojí za úspechom finančných maklérov.
- Budete partnerom klienta vo svete financií
- Identifikujete predajný potenciál u klienta s následným plnením požiadaviek na predaj produktu
– správa kmeňa klientov
- poskytovanie poradenstva v oblasti kompletnej škály finančných produktov
- poskytovanie kvalitného servisu pre existujúcich aj potenciálnych klientov

- možnosť pracovať popri zamestnaní
- pružná pracovná doba
možnosť osobného a profesijného rozvoja
- možnosť vybudovať si vlastnú firmu, ktorá zabezpečí pasívny príjem, alebo
ktorú je možné odkázať nasledovníkom
- možnosť tvorby vlastného kmeňa poskytujúceho stabilný príjem.
– široké portfólio poistných a finančných produktov
– prepracovaný systém vzdelávania produktov, ako aj manažérskych zručností
– možnosť stabilného príjmu
– bonusy – finančné aj nepeňažné (dovolenky, zájazdy, materiálne odmeny)
- nadštandardné ohodnotenie , získateľská provízia, následná provízia, finančné bonusy

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na e-mailovú adresu. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedená/ý v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa Z.č.122/2013 v nasledovnom znení:
"Týmto dávam súhlas spoločnosti MELAR, s.r.o. so spracovaním mojich osobných údajov, uvedených v týchto dokumentoch (životopis, motivačný list a pod.), pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení po dobu 12 mesiacov. Zároveň čestne prehlasujem, že všetky mnou uvedené údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, financie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
VŠ vzdelanie je vítané
Prax v oblasti obchodu, poisťovníctva, bankovníctva
Bezúhonnosť
Príjemné vystupovanie
Komunikatívnosť
Etika
Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí majú záujem na sebe pracovať a rozvíjať svoje schopnosti.

Spoločnosť MELAR pôsobí na trhu ako samostatný finančný agent od roku 2013, no portfólio a know-how firmy bolo budované už od roku 2000 pod záštitou inej značky. Konateľ a zamestnanci firmy sú osoby s dlhoročnou praxou v oblasti financií, priemyslového a občianskeho poistenia.

Medzi našich klientov patria firmy z oblasti strojníctva a chemického priemyslu, taktiež z oblasti stavebníctva, potravinárstva, poľnohospodárstva, mestá, obce a iné.

Našim cieľom, je v spolupráci s kvalitnými obchodnými partnermi, vyvarovať sa neosobnému a anonymnému konaniu vyplývajúceho z opakovaného delegovania a delenia právomocí.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2544674  Dátum zverejnenia: 3.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou