Pracovníci v stavebníctve

MEISSEN, s.r.o.

Miesto práce
17.Novembra 1300, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Stavbyvedúci pre kompletný priebeh stavebných prác od zakladania až po realizácie na kľúč - Panelové domy.
Hľadáme aj kompletné stavebné partie na realizáciu základov RD , strechy, sadrokartónov, zateplenia, obklady, dlažby a ostatných stavebných prác.
Miesto prác: Nitra
Práca zabezpečená dlhodobo. Momentálne sa realizuje 16 ks domov.

Hľadáme kompletné stavebné partie na realizáciu základov RD , strechy, klampiarčiny, zateplenia, sadrokartónov, obklady, dlažby a ostatných stavebných prác.
Práca zabezpečená dlhodobo. Momentálne sa realizuje 16 ks domov budúci rok 43 ks domov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné

Vodičský preukaz

B

- znalosť stavebných a technických procesov
- znalosť práce v stavebníctve
- tesárske práce
- zatepľovacie práce

Stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou zaoberajúca sa realizáciou drevodomov, špeciálne vyvinutým, Three systémom. Domy sa realizujú od návrhu až po odovzdanie diela zákazníkom. Rozsah pôsobnosti je celé územie SR. Sídlo firmy Topoľčany. Viacej info na: www.threesystem.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEISSEN s.r.o.
17.Novembra 1300
95501 Topoľčany
ID: 2308079   Dátum zverejnenia: 28.9.2016