Pracovník výroby - lepenie dopravných pásov a lisovanie hadíc

MEGAbelt SK, s.r.o.

Miesto práce
MEGAbelt SK, s.r.o., okres Kežmarok
Termín nástupu
ASAP (čo najkôr)
Hrubá mzda + osobné hodnotenie - platobné podmienky budú oznámené na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VÝROBA:
• rezanie a lepenie remeňov a dopravných pásov,
• nanášanie povrchových úprav - lepenie klinov, unášačov, perforácie...
• lisovanie tlakových hadíc
• mobilný servis tlakových hadíc,

• práca v mladom, dynamickom kolektíve,
• motivačné finančné ohodnotenie,
• možnosť profesionálneho rastu,
• získanie technických vedomostí a pracovných zručností,

Žiadosti s životopisom prosím zasielajte výlučne mailom na adresu [email protected] V prípade, že spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu pozveme Vás na osobný pohovor najneskôr do 14 dní od prijatia Vašej žiadosti. Ak Vás nebudeme po tomto termíne kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú našim požiadavkám. V zmysle zákona 42S'2O02 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer (strojárenstvo výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vysokú profesionalitu,
• vysoké pracovné nasadenie,
• samostatnosť,
• zodpovednosť,
• príjemné vystupovanie,
• chuť prijímať a rýchlo sa učiť veľký objem technických informácií,...

MEGAbelt SK, s.r.o. - 20 rokov pomáhame našim zákazníkom, aby ich stroje vyrábali. Špecializujeme sa na výrobu tesnení, ozubených remeňov, dopravníkových pásov a tlakových hadíc pre rôzne odvetvia priemyslu.

Pre viac informácií si prosím pozrite naše webové stránky:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1695067  Dátum zverejnenia: 22.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Hrubá mzda + osobné hodnotenie - platobné podmienky budú oznámené na osobnom pohovore.