Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

MEGA TRUCKING SLOVAKIA s.r.o.

Belgicko, Francúzsko, Holandsko, Nemecko, Španielsko, Švajčiarsko, Taliansko, Veľká Británia
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

min. prax 1rok, skúsenosti s dopravou pre automobilové spoločnosti výhodou, odporúčaný vek nad 21 rokov, vodičský preukaz C,E

práca v stabilnej a veľkej zahraničnej spoločnosti, vždy platíme načas, rešpektujeme AETR, preprava vodičov na miesto výkonu práce je zabezpečené firemným minibusom, ťahače SCANIE, VOLVO a MERCEDES

Bonus 200eur za rok za jazdu bez nehody
Prispevok vo vyske 3% hrubej mzdy na Doplnkove dochodkove poistenie

Vernostny bonus

Turnusy 6 týždňov + 2 týždne doma

stručný životopis posielať mailom, vybratí uchádzači budú kontaktovaní telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

serióznosť, bezúhonnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita

Mega Trucking Slovakia s.r.o. je dcerska spoločnosť firmy EWALS CARGO CARE ktora ma viac ako 100rokov skusenosti v doprave a logistike s posobnostou vo viac ako 15krajinach

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEGA TRUCKING SLOVAKIA s.r.o. (Ewals Cargo Care)
Holubyho 12
040 01 Košice
ID: 559377   Dátum zverejnenia: 23.9.2016