Asistent depot manazera/trucking desk supervisor

MEGA TRUCKING SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Holubyho 12, Košice
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

podpora pre depot manazera, organizovanie rozvrhov striedani vodicov, komunikacia s vodicmi, spolupraca s dispecermi a tech. oddelenim v NL/BE pri zabezpecovani servisov, STK. Hodnotenie vodicov, monitorovanie spotreby paliva, komunikacia s vodicmi ohladom vystupov z programu na monitorovanie hospodarnosti jazdy, kontrola spravnosti vyplnenia dokumentov vodicov a ine operativne cinnosti.

sluzobny mobil, prispevok zamestnavatela vo vyske 3 percenta na DDP

Hladame zodpovedneho, komunikativneho a rozvazneho cloveka, schopneho riesit vzniknute situacie. Vasou ulohou bude podpora depot manazera a praca s vodicmi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikativnost, rozvaznost, schopnost zachovat pokoj aj v stresovych situaciach (casta telefonicka komunikacia s vodimi), vyhodou je predosla praca s vodicmi (pozicia dispecrer) alebo technicke zazemie resp. (predosla praca praca/servis nakladnych vozidiel). Zakladne pocitacove zrucnosti (excel, word, outlook)

Mega Trucking Slovakia s.r.o. je dcerska spoločnosť firmy EWALS CARGO CARE ktora ma viac ako 100rokov skusenosti v doprave a logistike s posobnostou vo viac ako 15krajinach

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEGA TRUCKING SLOVAKIA s.r.o. (Ewals Cargo Care)
Holubyho 12
040 01 Košice
ID: 2758325   Dátum zverejnenia: 10.10.2016