Dispečér/-ka medzinárodnej kamiónovej dopravy

MEGA TRUCKING SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Holubyho 12, 040 01 Košice, Košický kraj
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zadavanie prepráv a komunikácia s vodičmi
- sledovanie, kontrola priebehu a aktualizacia stavu prepráv
- operatívne riešenie vzniknutých situácií
- komunikácia s plánovačmi v cudzom jazyku prostredníctvom telefónu, e-mailom

-prispevok na doplnkové dochodkové sporenie 3% z hrubej mzdy

Vitana je znalost srbskeho alebo chorvatskeho jazyka (okrem anglictiny)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Srbský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Chorvátsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Počet rokov praxe

MKD vitana

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-schopnosť samostatne pracovať + logické myslenie
-flexibilita, schopnosť rýchlo reagovať a rozhodovať sa
-chuť pracovať a učiť sa nové veci
-schopnosť zvládať stresové situácie
-príjemné vystupovanie
-ochota pracovat na smeny tj. 1.tyzden od 06:00 do 14:30h, 2.tyzden 14.00 do do 22.00h, jeden tyzden v mesiaci pohotovost - nočná služba (príplatok)

Mega Trucking Slovakia s.r.o. je dcerska spoločnosť firmy EWALS CARGO CARE ktora ma viac ako 100rokov skusenosti v doprave a logistike s posobnostou vo viac ako 15krajinach

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEGA TRUCKING SLOVAKIA s.r.o. (Ewals Cargo Care)
Holubyho 12
040 01 Košice
ID: 1217603   Dátum zverejnenia: 3.10.2016