Účtovníčka

Mega & Loman, spol. s r.o.

Miesto práce
Kutlíkova 17, popr. Pajštúnska 1, Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie platieb, faktúr a platobných dokladov (bankové výpisy)
- účtovanie tržieb a nákladov, spracovanie daňových výkazov
- kontrola finančných výkazov, účtovných kníh a účtov
- účtovanie faktúr, pokladní a iné doklady
- príprava mesačných závierok (DPH, Súhrne výkazy, reporty)
- spracovanie priznania k dani z príjmov PO
- účtovanie v účtovnom programe: POHODA
- kompletné spracovanie účtovníctva

- profesionálne pracovné prostredie
- vzdelávacie kurzy

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite ná prosím štrukturovaný životopis spolu s označním pozície na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.

Súhlasím, aby spoločnosť MEGA&LOMAN s.r.o. spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spľňajúcih všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
POHODA - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Internet Marketing Specialists & IT Outsourcing

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kutlíkova 17
851 02 Bratislava
ID: 1766067   Dátum zverejnenia: 14.10.2016