Operátorka výroby (prax nepožadujeme)

MeGa Group s.r.o.

Miesto práce
Prešov, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Prešov
Termín nástupu
ASAP
2,70 Eur/hod + príplatky = (cca 3,15 Eur/hod)+ stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v trojzmennej prevádzke,
- výroba a kompletizácia káblových zväzkov,
- práca v príjemnom a čistom prostredí,
- jednoduchá práca na linkách,
- práca v stoji,
- predošlú prax NEPOŽADUJEME

- príplatok za výkonnosť 20 Eur,
- príplatok za dochádzku 30 Eur,
- 50% príplatok za prácu v noci,
- polročný bonus 50 Eur,
- bonus 50 Eur, za doporučenie známeho, ktorý začne pracovať pre MeGa Group vo výrobe,
- stravné lístky v hodnote 3,60 Eur,
- stabilná a perspektívna práca,
- firemné akcie,
- ZABEZPEČENÁ DOPRAVA DO PRÁCE A AJ Z PRÁCE v rámci PREŠOVSKÉHO, ale aj z KOŠICKÉHO KRAJA!

- ak vás ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky pošlite nám Váš životopis na [email protected],
Vopred Vám ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient sa venuje výrobe káblových zväzkov. Bližšie informácie o klientovi a práci dostanete na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- farbocit,
- manuálna zručnosť,
- chuť pracovať,
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke,
- práca je vhodná aj absolventa strednej školy bez predošlej praxe,
- seriózny záujem,
- vhodná práca pre ženy, ktoré pred tým pracovali ako upratovačky, šičky, barmanky, čašníčky. . .

MeGa Group je mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa zaoberá výlučne vyhľadávaním špecialistov pre klientov v rámci Slovenskej republiky a Európskej únie prostredníctvom Permanent placement a Executive search.

Tím ľudí pracujúcich pre MeGa Group je tvorený kvalifikovanými odborníkmi, ktorí majú dlhodobé skúsenosti s výberom zamestnancov. Máme každodenný prehľad na trhu práce a preto vieme v krátkom časovom horizonte reagovať na Vaše potreby. Našim hlavným cieľom je kvalitne odvedená práca.

Tím MeGa Group je tu pre Vás a sme pripravení nájsť Vám správneho zamestnanca, pretože Vaša spokojnosť je pre nás smerodajná. Rovnako, ako pre našich klientov, sme tu aj pre ľudí, ktorí si hľadajú zamestnanie a chcú byt v živote úspešní.

Chceme, aby pre Vás bola práca životným poslaním a nie nudným stereotypom, lebo Vaša práca = Váš život.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2601286  Dátum zverejnenia: 10.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,70 Eur/hod + príplatky = (cca 3,15 Eur/hod)+ stravné lístky