Absolventská prax - Administratívny pracovník, referent

MeGa Group s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie platových podmienok na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- selekcia životopisov a práca s databázou,
- recruitment support pre tím našej pobočky,
- vyhľadávanie vhodných kandidátov,
- pohovory s vybranými kandidátmi.

V prípade spokojnosti s vykonávanou prácou, možnosť TPP.

- ak Vás ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na [email protected].

- kontaktovať budeme len kandidátov ktorých profil vyhovuje požiadávkam nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa zaoberá výlučne vyhľadávaním špecialistov pre klientov v rámci Slovenskej republiky a Európskej únie prostredníctvom Permanent placement a Executive search.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť,
- spoľahlivosť,
- komunikatívnosť a asertívnosť,
- dynamickosť.

MeGa Group je mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa zaoberá výlučne vyhľadávaním špecialistov pre klientov v rámci Slovenskej republiky a Európskej únie prostredníctvom Permanent placement a Executive search.

Tím ľudí pracujúcich pre MeGa Group je tvorený kvalifikovanými odborníkmi, ktorí majú dlhodobé skúsenosti s výberom zamestnancov. Máme každodenný prehľad na trhu práce a preto vieme v krátkom časovom horizonte reagovať na Vaše potreby. Našim hlavným cieľom je kvalitne odvedená práca.

Tím MeGa Group je tu pre Vás a sme pripravení nájsť Vám správneho zamestnanca, pretože Vaša spokojnosť je pre nás smerodajná. Rovnako, ako pre našich klientov, sme tu aj pre ľudí, ktorí si hľadajú zamestnanie a chcú byt v živote úspešní.

Chceme, aby pre Vás bola práca životným poslaním a nie nudným stereotypom, lebo Vaša práca = Váš život.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2115305  Dátum zverejnenia: 22.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnenie platových podmienok na pohovore