Predajca v strojárenskom priemysle

MeGa Group s.r.o.

Prešovský kraj, okres Brezno, okres Liptovský Mikuláš, okres Rožňava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac, Spresnenie platových podmienok na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj strojov a zariadení,
- vypracovanie ponúk,
- komunikácia so zákazníkmi,
- vyhľadávanie obchodných príležitostí,
- služobné cesty,
- príprava zmlúv.

- stabilná práca na hlavný pracovný pomer,
- nadštandardné finančné ohodnotenie,
- sebarealizácia,
- štandardné obchodné pomôcky.

Ak spĺňate uvedené požiadavky, pošlite životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy prosím uveďte názov pozície. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom lisov na Slovensku a v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, strojáresnký priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- ochota cestovať,
- flexibilita,
- skutočný záujem o prácu,
- nasedenie v práci,
- orientácia na výsledky,
- predošlá prax ako predajca v strojárenskom priemysle.

MeGa Group je mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa zaoberá výlučne vyhľadávaním špecialistov pre klientov v rámci Slovenskej republiky a Európskej únie prostredníctvom Permanent placement a Executive search.

Tím ľudí pracujúcich pre MeGa Group je tvorený kvalifikovanými odborníkmi, ktorí majú dlhodobé skúsenosti s výberom zamestnancov. Máme každodenný prehľad na trhu práce a preto vieme v krátkom časovom horizonte reagovať na Vaše potreby. Našim hlavným cieľom je kvalitne odvedená práca.

Tím MeGa Group je tu pre Vás a sme pripravení nájsť Vám správneho zamestnanca, pretože Vaša spokojnosť je pre nás smerodajná. Rovnako, ako pre našich klientov, sme tu aj pre ľudí, ktorí si hľadajú zamestnanie a chcú byt v živote úspešní.

Chceme, aby pre Vás bola práca životným poslaním a nie nudným stereotypom, lebo Vaša práca = Váš život.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1942740  Dátum zverejnenia: 28.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac, Spresnenie platových podmienok na pohovore