Operátor potravinárskych zariadení

MEGA Education, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava výroby ako miešanie komponentov, príprava polotovarov
• Medzioperačné procesy pri výrobe a balení výrobkov
• Obsluha strojného zariadenia na výrobu a balenie potravinárskych výrobkov
• Zabezpečenie a realizácia činnosti smerujúcich k udržiavaniu sanitácie a čistoty pracoviska
• Práca v dvojsmennej prevádzke

• Prémie, v závislosti od kvality vykonanej práce vo výške max 30%
• Príplatky za prácu nadčas 35%, za prácu v So- Ne 60%, , práca vo sviatok 75%
• 13.a 14.plat vo výške 296 Eur ako základ a 16% tarifnej mzdy po 6 mesiacoch od nástupu do zamestnania
• Príspevok zamestnávateľa na stravovanie vo výške 3,38 Eur na jedno jedlo, prípadne na stravnú poukážku v celkovej výške 3,80 Eur
• Príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 20 Eur mesačne
• Príspevok zamestnávateľa na nákup výrobkov v podnikovej predajni vo výške 20 Eur mesačne
• V rámci kolektívneho vyjednávania nadštandardné príplatky v oblasti odmeňovania za prácu/nadčasová, nočná práca, práca počas So – Ne a sviatkov, ročne nad rámec zákona
• Starostlivosť o zamestnancov/denné oddychové miestnosti, pitný program, termoprádlo
• Systém benefitov v oblasti vernostného a životného jubilea
• BEZPLATNÉ UBYTOVANIE

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate základné požiadavky, prosíme Vás o zaslanie Vášho životopisu mailom na [email protected], resp. nám zavolajte v pracovných dňoch medzi 9.00 - 18.00 na tel. číslo +421 (0) 918 329 305 alebo +421 (0) 948 482 111.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stredoškolské vzdelanie s maturitou/bez maturity (ideálne technického, strojárskeho, potravinárskeho alebo elektrotechnického zamerania
-Spôsobilosť na vykonávanie práce v potravinárstve
-Spôsobilosť na vykonávanie nočnej práce
-Zodpovednosť a samostatný prístup
-Spoľahlivosť a dôslednosť
-Ochota učit sa nové veci

Sme slovenská vzdelávaco-poradenská spoločnosť s 14-ročnou tradíciou. Našim cieľom je poskytovať služby založené na serióznosti a odbornosti. Kladieme dôraz na voľbu atraktívnych tém v spolupráci s renomovanými lektormi, profesionálnu organizáciu a úroveň výučby, i na nadštandardnú starostlivosť o účastníkov rozvojových programov. Viac informácií nájdete na www.megaeducation.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2961955  Dátum zverejnenia: 6.3.2017