Pokladník/predavač – medzinárodný potravinový reťazec, Bratislava - ubytovanie zdarma

Medzinárodný potravinový reťazec

Bratislava, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Lučenec, okres Žilina, okres Trnava, okres Nitra, okres Poprad, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 650 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov
- práca na pokladni
- dokladanie tovaru
- kontrola dátumov spotreby
- inventúra tovaru
- obsluha zákazníkov na úseku lahôdok
- obsluha teplého a studeného pultu
- kontrola čerstvosti a dodržiavanie správnych postupov
- dodržiavanie firemných štandardov a smerníc

- výhodné platové podmienky, plat od 650 € brutto
- ubytovanie v Bratislave zdarma
- fixné navýšenie platu po 6 mesiacoch
- práca na trvalý pracovný pomer
- mzda vyplácaná vždy riadne a načas
- práca pre medzinárodný potravinový reťazec
- dlhodobý a spoľahlivý zamestávateľ
- možnosť kariérneho postupu
- školenia
- príplatky za odpracované sviatky a nedele
- stravné lístky
- zamestnanecká zľava a benefity

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte priamo cez www.profesia.sk - POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS.
Životopis a informácie, ktoré ste nám poslali, budú starostlivo posúdené. Pre veľké množstvo žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí splnili požiadavky na voľnú pracovnú pozíciu. V prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, budete pozvaný na osobné stretnutie a výberové konanie.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa do ďalšieho výberového konania zaradiť uchádzačov, ktorých znalosti a skúsenosti lepšie vyhovujú našim požiadavkám.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- úplné stredoškolské vzdelanie výhodou
- prax v maloobchode výhodou
- zdravotný preukaz na prácu v potravinárstve
- bezúhonnosť
- flexibilita
- schopnosť zvládať stres
- aktívny prístup k práci

Pozície sú obsadzované pre medzinárodný potravinový reťazec so širokou sieťou predajní na Slovensku i v zahraničí.
ID: 2565215  Dátum zverejnenia: 17.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 650 € brutto