Floor manager / Manažér kantíny

MEDUSA GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Jána Jonáša 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou veľkého projektu v oblasti gastronómie a si manažérsky typ? Ak si odpovedal áno, tak hľadáme práve Teba na pozíciu Manažéra kantíny pre našu prevádzku závodného stravovania!
Jedinečná možnosť stať sa členom úspešnej spoločnosti a pracovať v tíme skúsených profesionálov v oblasti gastronómie.
Zázemie najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu.
Čo Ťa na pozícií čaká?
- riadenie zverenej prevádzky / kantíny a zabezpečenie bezproblémového chodu
- riadenie tímu zamestnancov pracujúcich na kantíne
- zodpovednosť za priebeh inventúr, pokladničnú hotovosť a nehotovosť
- vedenie krátkych porád s personálom
- zodpovednosť za sanitáciu, dodržiavanie BOZP, Oop, HACCP
- zastrešovať kontrolu nad dodržiavaním štandardov a vopred stanovených procesov
- evidencia dochádzky, príprava podkladov k spracovaniu miezd
- riešenie zákazníckych podnetov a silná prozákaznícka orientácia
- motivácia tímu a vytváranie pozitívnej atmosféry na pracovisku

- zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti, jednotke na slovenskom trhu
- školenia a profesionálny rozvoj
- rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody
- možnosť kariérneho rast
- práca v dynamickom prostredí
- strava a pitný režim zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

-skúsenosť s vedením tímu a prevádzky, resp. oddelenia
- prozákaznícka orientácia
- schopnosť riešiť operatívne vzniknuté situácie
- vysoké pracovné nasadenie
- komunikatívnosť
- organizačné schopnosti

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 2981086   Dátum zverejnenia: 20.3.2017