Obsluha cateringu

MEDUSA GROUP, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: J. Jonáša 1, 843 02 Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku v Devínskej Novej Vsi hľadáme kandidátov na pozíciu cateringový čašník - obsluha cateringu.

Vašou náplňou práce bude:
- príprava cateringu - balenie a odvoz inventáru
- nastieranie - zodpovednosť za dodržiavanie etikety stolovania
- obsluha
- podieľanie sa na inventúrach
- táto práca je fyzicky náročná - odporúčaná pre uchádzačov a uchádzačky s dobrou fyzickou kondíciou.

Iné výhody

Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu.
Kompletné zaškolenie zamestnanca.
Jedinečná možnosť stať sa členom úspešnej spoločnosti a pracovať v tíme skúsených profesionálov v oblasti gastronómie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

NAŠE POŽIADAVKY:
- zodpovednosť
- flexibilita
- fyzická zdatnosť
- pracovitosť
- komunikatívnosť
- tímový hráč
- zmysel pre detail
- prax na podobnej pozícii vítaná

Podmienkou je zdravotný preukaz.

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Veľkoobchod

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavenie záujmu o prácu v spoločnosti MedusaGroup.
Kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, budeme kontaktovať.

Einsteinova 23
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Francistyová
Tel.: 0901902332
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2820062   Dátum zverejnenia: 21.11.2016