Technik /Údržbár

MEDUSA GROUP, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jána Jonáša 1, 843 02, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku v Devínskej Novej Vsi hľadáme kandidátov na pozíciu technik.
Vašou úlohou bude:
- obsluha strojov, prístrojov a výrobných zariadení a ich uvádzanie do prevádzky
- obsluha elektrických a mechanických zariadení
- skladanie mechatronických produktov, práca s elektronikou
- uvádzanie strojov do prevádzky
- zabezpečovanie údržby strojov a zariadení v gastronomických prevádzkach
- zabezpečenie dohľadu nad výkonom prác dodávateľov
- realizácia drobných opráv stavebného, zámočníckeho, vodoinštalačného charakteru
- odstraňovanie jednoduchých porúch technického vybavenia, následná kontrola a diagnostika ostatných porúch
- zaobstarávanie materiálu potrebného na opravy/údržbu po dohovore s vedením
- iné operatívne a prevádzkové úlohy

Iné výhody

Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu.
Rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

Počet rokov praxe

3

- prax na pozícii údržbára výhodou
- technická a manuálna zručnosť
- zodpovednosť, zmysel pre detail
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- práca s PC
- platný zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Veľkoobchod

Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 2519080   Dátum zverejnenia: 26.9.2016