Kuchár/ka - Primi Košice

Miesto práce:

Košice

Mzdové podmienky:

Dohodou, záleží od skúseností

Termín nástupu:

Dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Čím nás určite oslovíš?

Pre našu prevádzku Primi v Košiciach hľadáme kandidátov na pozíciu Kuchár/ka.
Náplňou Vašej práce bude:
  • príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka pre modernú reštauráciu v centre Košíc
  • zabezpečenie kvality pripravených pokrmov
  • dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
  • podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
  • organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
  • zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
  • dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok

Čo ti ponúkame navyše?

Jedinečná možnosť stať sa členom úspešnej spoločnosti a práca v tíme skúsených profesionálov v oblasti gastronómie.
Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu.
Školenia, vzdelávanie a rozvoj v rámci unikátneho konceptu Medusa Academy.
Rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody.

Ako si ťa predstavujeme:

Naše požiadavky:
  • pozitívny vzťah ku gastronómii
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • schopnosť pracovať pod tlakom
  • vyučenie v odbore a prax v odbore minimálne 2 roky je potrebná
  • skúsenosť s prípravou studených pokrmov
ID: 2486907  Dátum zverejnenia: 23.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou, záleží od skúseností